Obszarem naszego działania jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcji hal namiotowych stanowiących tańszą i szybszą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce i specjalistą w tej dziedzinie. Kreowanie i rozwój marki innowacyjnych hal i namiotów dla przemysłu, handlu, rolnictwa i rekreacji jest naszym głównym wyzwaniem.

Kompleksowa oferta

Firma BEST-POL istnieje od 2006 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą hal namiotowych, konstrukcji stalowych i aluminiowych oraz wszelkiego rodzaju plandek samochodowych i innych wyrobów z materiałów PCV. Wykonujemy również różnymi metodami grafikę reklamową, dzięki czemu zapewniamy pełną kompleksowość obsługi dla naszych klientów.

Sprzedajemy nasze produkty zarówno w Polsce jak i wielu innych krajach w całej Europie. Przez ostatnie lata zrealizowaliśmy kilka tysięcy zamówień. Były to hale magazynowe, eventowe, bankietowe, hodowlane, targowe, sklepowe, sportowe i inne. Wykonujemy również zamówienia niestandardowe i dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego Klienta.

Poza standardowymi rozwiązaniami pokrycia PCV oferujemy również hale o boku z blachy trapezowej czy płyty warstwowej, dowolnej długości i szerokości czy niestandardowym przekroju.

Klientów zachęca bogata oferta i najwyższa jakość naszych konstrukcji.

Nieustanny rozwój

Od kilku lat wykorzystujemy do produkcji szereg nowoczesnych technologii (np. zgrzewarki wysokiej częstotliwości, automaty do zgrzewania taśm, roboty spawalnicze i wiele innych) oraz wiele sprawdzonych metod efektywnego działania, dzięki czemu nasze produkty (hale namiotowe, namioty, plandeki samochodowe) i usługi są bardzo wysokiej jakości oraz w pełni zgodne z europejskimi standardami. Obsługujemy zaplecza magazynowe firm na terenie całej Polski i wielu innych krajów europejskich.

Doradztwo i wsparcie

Służymy doradztwem i pomocą w zakresie realizowanych prac, ponieważ miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klienta, na które pracuje doświadczona i wykwalifikowana kadra kierownicza i techniczna, świadcząc usługi w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych produktach prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym lub jednym z naszych przedstawicieli. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz przygotujemy kompleksową ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

Szymon Lewandowski
Przedstawiciel Handlowy

s.lewandowski@best-pol.com

+48 63 242 20 44 (wew. 114)
509 809 072

Misja firmy

Naszą misją jest - Kreowanie innowacyjnych konstrukcji hal i namiotów, które pomagają inwestorom szybko i efektywnie realizować ich cele biznesowe.

INNOWACYJNOŚĆ

  • W tworzeniunowych produktów
  • W rozwoju firmy
  • We współpracy z klientami
  • W sposobie myślenia pracowników

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Za bezpieczeństwo użytkowników
  • Za niezawodność naszych produktów
  • Za terminowość dostaw i jakość obsługi
  • Za relacje z partnerami i ich rozwój
  • Za środowisko naturalne
  • Firmy za pracowników i pracowników za firmę