Wycenę hali namiotowej zawsze przygotowujemy indywidualnie zgodnie ze specyficznymi potrzebami danego Klienta. Pod uwagę bierzemy głównie następujące czynniki:

  • typ konstrukcji,
  • wymiary hali,
  • lokalizację (położenie w strefie śniegowo-wiatrowej),
  • oraz zastosowanie.
Klientom przedstawiamy różne warianty i wspólnie wybieramy najbardziej dopasowane rozwiązanie.


Ważne dla oferty

Kluczowym przy wyborze producenta hali namiotowej jest sprawdzenie parametrów śniegowo-wiatrowych obowiązujących na terenie, w którym ma być postawiona hala. Bez tej informacji nie jesteśmy w stanie przystąpić do przygotowywania rzetelnej oferty.

Jeżeli potrzebujecie Państwo hali, która ma być użytkowana przez wiele lat niezależnie od pogody i pory roku - koniecznie należy zwrócić baczną uwagę na te parametry i wybrać halę o konstrukcji obliczonej na pełne obciążenia śniegowo-wiatrowe obowiązujące dla strefy, w której hala ma być postawiona. Wszelkie oferty typu “Hala całoroczna” z drobnym dopiskiem “w razie opadów śnieżnych - odśnieżać, ogrzewać lub zdemontować” świadczą o tym, że taka oferta nie spełnia tych parametrów i powinna zostać wykluczona.

Składowe wyceny

Typ hali

Produkujemy wiele typów hal namiotowych, które różnią się od siebie kształtem, gabarytami, konstrukcją oraz przede wszystkim parametrami wytrzymałości na obciążenia śniegowe i wiatrowe.

Przed przystąpieniem do wyceny hali należy precyzyjnie określić jakie będzie przeznaczenie hali, a co za tym idzie jakie parametry wytrzymałościowe musi spełniać konstrukcja hali.

Zupełnie inne parametry wymagane są dla hali namiotowej używanej przez cały rok (również w okresie zimowym przy dużych opadach śniegu) niż dla hali lub namiotu imprezowego używanych tylko sezonowo.

Wymiary hali

Jednym z podstawowych warunków są rozmiary hali. Wycena będzie różniła się w zależności od::

  • ilości zużytego materiału
  • rodzaju materiału
  • konfiguracji elementów konstrukcyjnych

Lokalizacja

Naszą podstawową wartością jest bezpieczeństwo produktów. Dlatego projektując hale bierzemy pod uwagę miejsce w której hala będzie się znajdowała i warunki atmosferyczne, które mogą się tam pojawić.

Idąc dalej, cena hali zamontowanej na południu Hiszpanii będzie inna niż cena hali na północy Norwegii.

Użycie materiałów

Podczas produkcji korzystamy wyłącznie z materiałów sprawdzonych producentów. Ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo i wytrzymałość.

Potrzeby Klienta

Każdy Klient to dla nas indywidualne podejście. Poszczególne wymagania Klienta mogą wpływać na zwiększenie potrzebnych materiałów konstrukcyjnych, ich rodzaj i tym samym wycenę.